Messimeedia

Pakume Eesti Messide eksponentidele lisavõimalusi oma eesmärkide saavutamiseks - toodete ja teenuse tutvustamiseks nii platsimessil kui meediakanalites. Huvi korral võtke ühendust messi korraldajaga või aadressil 

MESSITV / FAIRTV

Eesti Toidumess - Sööma! 2017 telesaated ja videod (klikka siin)
Energiamess - Kütame! 2016 telesaated ja videod (klikka siin)
Hea Toidu Festival - Grillfest telesaated ja videod 1999-2017: www.grillfest.tv (klikka siin)

English subtitled TV shows and videos of Estonian Fairs: 
Estonian Food Fair - Bon Appetit! 2017 TV shows and videos (click here)
Good Food Festival - Grillfest TV shows and videos 1999-2017: www.grillfest.tv (click here)

Kui eksponendi tootel või teenusel on lisaks atraktiivsele vormile ka põnev sisu, siis on sellest põhjust rääkida MessiTVs. MessiTV ei ole teleturg, vaid meeleolukas sisulugu, mille tulemusena saab vajalik info "pakitud" televaatajale atraktiivsesse vormi ja esitatud üleriigilise leviga telekanalis.

MESSILEHT

Kui eksponendi toode või teenus on üldsusele vajalik ja kasulik, siis on sellest põhjust kirjutada üleriigilise levikuga Messilehes. Tegemist ei ole tootereklaami või reklaamipinnaga, vaid tarbijale kasulikku või õpetlikku infot sisaldava looga, mida illustreerib ka kõnekas foto. Sõltuvalt tootest või teenusest võib olla tegemist ka piltuudisega.

Eesti Toidumess - Sööma!, Eesti Tervisemess - Liikuma! ja Energiamess - Kütame! ajalehed (klikka siin)
Hea Toidu Festival - Grillfest ajalehed ja trükised: www.issuu.com/grillfest (klikka siin)

MESSIVEEB JA SOTSIAALMEEDIA

Eksponendid ja partnerid saavad reklaamitud messi veebilehel Eksponendid peatükis ja veergudes reklaambannerina. Eksponendi messil osalemist on võimalik tutvustada ka messi veebilehel ja Facebookis uudisloona. Samuti on eksponendil võimalus osaleda messi Facebooki lehel korraldaja poolt loodavates temaatilistes publikumängudes eksponendi auhindadele.

www.toidumess.ee 
www.tervisemess.ee 
www.energiamess.ee 
www.showmess.ee 
www.grillimess.ee 
www.grillfest.ee 

MESSIRAADIO

Messiraadio on hea kommunikatsioonivahend kutsuda külastajaid ja ka teisi eksponente enda messipinnale, tuvustada tooteid ja teenuseid, viia läbi reklaammänge ja loosimisi või edastada Messiraadio vahendusel infot kõikidele messil viibijatele korraga. Messiraadio saatejuht saabub kokkulepitud kellaajal teie ekspositsioonipinnale ja teeb teie esindaja(te) osalemisel "otsesaate". Klient valmistab omalt poolt ette tooted-teenused mida tutvustatakse, saatejuht teeb saadet soovitud teemadel nii, et vajalik sõnum saab publikule edastatud. 

MESSIEKRAAN

Messiekraan on ülisuur "televiisor" mis asub messialas, maapinnast kuni 3 meetri kõrgusel. LED-ekraani suurus on 5m lai ja 3m kõrge, pildisuhe on 16:9, pilt on terav ja väga hea kvaliteediga. Parim vaatamiskaugus on alates 5 meetrist ja pilti edastatakse koos heliga. Ekraanil esitatakse kogu messipäeva jooksul eksponentide tele- ja videoreklaamiklippe ning muud promotsioonimaterjali. Kuna ekraan asub targalt valitud asukohas, siis on kindel, et seda näevad korduvalt kõik kes messiala külastajad. 

Energiamessi ekraan copy.JPG