Messimeedia

MESSIMEEDIA

Pakume Eesti Messide eksponentidele tasuta lisavõimalusi oma eesmärgi saavutamiseks - toote või teenuse tutvustamiseks nii platsimessil kui üleriigilistes meediakanalites.

MESSITV

Kui eksponendi tootel või teenusel on lisaks atraktiivsele vormile ka põnev sisu, siis on sellest põhjust rääkida MessiTVs. MessiTV ei ole teleturg, vaid meeleolukas sisulugu, mille tulemusena saab vajalik info pakitud televaatajale atraktiivsesse vormi ja esitatud üleriigilise leviga telekanalis. MessiTV teenus on eksponendile tasuta, osalemiseks võtke ühendust korraldajaga või aadressil  NB: MessiTV eetriaeg on piiratud telesaate pikkusega, seepärast otsustavad lugude saates esitamise messi korraldaja koostöös telesaate toimetajaga. 

Vaatamise ja nägemiseni!

Grillfesti telesaated: www.grillfest.tv 

MESSILEHT

Kui eksponendi toode või teenus on üldsusele vajalik ja kasulik, siis on sellest põhjust kirjutada üleriigilise levikuga Messilehes. Tegemist ei ole tootereklaami või reklaamipinnaga, vaid tarbijale kasulikku või õpetlikku infot sisaldava looga, mida illustreerib ka kõnekas foto. Sõltuvalt tootest või teenusest võib olla tegemist ka piltuudisega. Lehelugu on eksponendile tasuta, osalemiseks võtke ühendust korraldajaga või aadressil . NB: Ajaleht on piiratud lehekülgede arvuga, seepärast otsustab teemade valiku ja tähemärkide ning fotode arvu üle messi korraldaja koostöös lehe toimetajaga.

Lugemise ja vaatamiseni!

Energiamess - Kütame! teemaleht: www.issuu.com/eestimessid 
Eesti Toidumess - Sööma! teemaleht (ilmub 2007. aasta aprillis): www.issuu.com/eestimessid 
Grillfesti teemalehed: www.issuu.com/grillfest 

MESSIVEEB JA SOTSIAALMEEDIA

Eksponendid ja partnerid saavad reklaamitud messi veebilehel Eksponendid peatükis ja veergudes reklaambannerina. Eksponendi messil osalemist on võimalik tutvustada ka messi veebilehel uudisloona, samuti on eksponendil võimalus osaleda messi Facebooki lehel korraldaja poolt loodavates temaatilistes publikumängudes eksponendi auhindadele. Messiveebi ja sotsiaalmeedia promotsiooniteenused on eksponendile tasuta, soovi korral võtke ühendust korraldajaga või aadressil .

Klikkimise ja laikimiseni!

www.toidumess.ee 
www.energiamess.ee 
www.grillimess.ee 
www.grillfest.ee 

MESSIRAADIO

Messiraadio on hea kommunikatsioonivahend kutsuda külastajaid ja ka teisi eksponente enda messipinnale, tuvustada tooteid ja teenuseid, viia läbi reklaammänge ja loosimisi või edastada Messiraadio vahendusel infot kõikidele messil viibijatele korraga. Messiraadio saatejuht saabub kokkulepitud kellaajal teie ekspositsioonipinnale ja teeb teie esindaja(te) osalemisel "otsesaate". Klient valmistab omalt poolt ette tooted-teenused mida tutvustatakse, saatejuht teeb saadet soovitud teemadel nii, et vajalik sõnum saab publikule edastatud. Messiraadio teenus on eksponendile tasuta, osalemiseks võtke ühendust korraldajaga või aadressil .

Kuulamise ja kuulmiseni!

MESSIEKRAAN

Messiekraan on ülisuur "televiisor" mis asub messialas, maapinnast kuni 3 meetri kõrgusel. LED-ekraani suurus on 5m lai ja 3m kõrge, pildisuhe on 16:9, pilt on terav ja väga hea kvaliteediga. Parim vaatamiskaugus on alates 5 meetrist ja pilti edastatakse koos heliga. Ekraanil esitatakse kogu messipäeva jooksul eksponentide tele- ja videoreklaamiklippe ning muud promotsioonimaterjali. Kuna ekraan asub targalt valitud asukohas, siis on kindel, et seda näevad korduvalt kõik kes messiala külastajad. Messiekraani teenus on eksponendile tasuta, osalemiseks võtke ühendust korraldajaga või aadressil .

Vaatamise, nägemise ja kuulmiseni!