Platsimessi eksponendile

Siit lehelt leiab Eesti Messide eksponent messipinna ja -boksi rajamiseks ja sisustamiseks vajalikud teenused ja tooted. Kaasame Eesti Messide partneriteks ainult need professionaalsed pakkujad keda julgeme omast kogemusest soovitada.

Tehniliste paigaldustegevuste (telgid, lipud, heli, valgus jms) ja ka keerukamate erilahenduste korral on partnerettevõtted hästi kursis Eesti Messide nõudmistega korraldustegevuse kvaliteedi ja tehniliste tingimuste osas, sh ohutuse ja vastutuse standarditega vastavalt iga toimumiskoha eripärale ja nõuetele ning kehtivatele seadustele.

NB: Partnerite siin lehel avaldatud hinnakirjad ja pakkumised kehtivad ainult Eesti Messide eksponentidele!
Partnerite poolt Eesti Messide eksponentidele pakutavaid erihindasid doteerime messi osalustasudest.

TELKIDE JA TARVIKUTE RENT, PAIGALDUS JA ERILAHENDUSED

UC RENT

Renditarvikud, nende trasnspordi ja paigaldusteenused. Suured ja väikesed telgid, põrandad, mööbel ja muu vajalik atraktiivse ja funktsionaalse messiboksi loomiseks, sh erilahendused. United Capital OÜ omab Tallinna linna piiril laokompleksi kus saab pakutavate toodete ja teenustega kohapeal tutvuda. Lisainfo: Ivar Jegerson,

Eesti Messide eksponendile: www.ucrent.ee/eestimessid

MESSIBOKSIDE SISUSTUS JA ERISTUVAD REKLAAMLAHENDUSED

ADGORILLA

Eristuvate messipindade terviklahendused, erinevad reklaamlipud, esitlustarvikud, taustaseinad ning muud vajalikud tooted ja teenused atraktiivse ja funktsionaalse messipinna loomiseks. AD Gorilla OÜ-l on Tallinnas showroom, kus on võimalik pakutavate toodete ja teenustega kohapeal tutvuda. Võtmed kätte terviklahendused, ideest paigalduseni! Lisainfo: Heiki Sõmerik, .

Eesti Messide eksponendile: www.adgorilla.ee/eestimessid 

KLASSIKALISED JA KAASAEGSED MESSIBOKSID

LINEX

Traditsioonilised ja kaasaegsed messiboksid, nende sisustuslahendused, mööbel ja muu vajalik atraktiivse ja funktsionaalse messiboksi loomiseks, sh erilahendused. Linex OÜ (kogemused aastast 1992) rendiinventaris on olemas enamik standardseid messikonstruktsioone, valgustust ja mööblielemente stendide sisustamiseks.Omanäoliste lahenduste jaoks suudame pakkuda ka erilahendusi nii erimööbli kui konstruktsiooni osas. Lisainfo: Sten Nõmm, .

Eesti Messide eksponendile: www.linex.ee

HELI, VALGUS, VIDEO, LED-EKRAANID

RGB

2005. aastal tegevust alustanud RGB pakub teenust, milles on ühendatud heli-­, valgus- ja videotehnika ning nende kasutamisega kaasnev töö. Tänaseks on RGB Baltic OÜ üks suurematest üritusproduktsiooni ettevõtetest Eestis, RGB-d on usaldatud hoolt kandma paljude vastutusrikaste ja kõrgetasemeliste sündmuste tehnilise teostuse eest. Lisainfo: Marko Erlach,

Eesti Messide eksponendile: www.rgb.ee/eestimessid 

TRÜKISED

EVG PRINT

1994. aastal tegevust alustanud trükikoja lipulauseks on: Kiirus ja kvaliteet! Lisainfo: Vello Viilop,

Eesti Messide eksponendile: www.evgprint.eu/eestimessid

REKLAAMTOOTED ja -TEKSTIIL, ÄRIKINGITUSED

ROI

1992. aastal asutatud ROI OÜ on Eestis reklaamkingituste turu teerajaja. Tänaseks on tegemist rahvusvahelise haardega ettevõttega, mille tootmisbaas, ladu ja näidistesaal asuvad Tallinnas aadressil Madara 14. Siin saab pakutavate toodete ja teenustega kohapeal tutvuda. Lisainfo: Johanna Münter,

Eesti Messide eksponendile: www.roi.ee/eestimessid  

ELEKTERITEENUSED JA TARVIKUTE RENT

EESTI MESSID

Elektritarvikute rentimise ja konsultatsiooniga tegeleb Eesti Messide elektrijuht: Margus Sild, , 5309 7110. 

DIGITRÜKIS POP-UP TELKIDE JA LISATARVIKUTE MÜÜK

TENTEST

Eesti vanima telgimüüjana pakub Tentest kvaliteetseid tooteid ja tasemel järelteenindust nii varuosade kui hoolduse osas. Kui teil on tootebränd või firmanimi mida soovite avalikult messil reklaamida, siis kaaluge "anonüümse" väljanägemisega telgi rentimise asemel kauni ja funktsionaalse kujundusega digitrükis telgi soetamist: see teenib teid pikki aastaid ja on kasutatav aastaringselt iga päev ja iga ilmaga! Lisainfo: Ain Alev, , 523 2663.

Eesti Messide eksponendile: www.tentest.ee/eestimessid