Eesti Messid valis Subaru

Eesti Messide eelkäijate Aidem Pot ja Secret Service ajalugu algab juba 1993. aastal, seega on pikk ka meie tööautode kasutamise praktika. Aastate jooksul on meie töövahenditeks  olnud  mitmed praktilsed ja ruumikad autod koos erinevate haagistega. 2018. aastal soetasime Autospiritist Subaru.

MIKS SUBARU?

Otsides turvalist, töökindlat ning mitmekülgset autot, siis on Subaru üks neist markidest, mis esimeste seas meenub. Lisades siia meie tingimustes marjaks ära kuluva nelikveo, nauditavad ning emotsioone pakkuvad sõiduomadused, siis kaldubki otsus Subaru kasuks.

MIKS SUBARU OUTBACK?

Kui proovida meie küllalt pikalt ja põhjalikult teostatud sõiduki valikut ühte lausesse panna, siis: Eesti Messid valis autot, mis oleks piisavalt ruumikas, hea varustuse ja sooritusvõimega, millega ei oleks vajadusel häbi ka külalisi sõidutada ja kogu selle toreduse soetusmaksumus ja ülalpidamiskulud oleksid võimalikult mõistlikud. Lisaks on sellel mudelil mõned väikesed, aga praktilised lisad, mis on meie töös olulised: näiteks kiirelt ja mugavalt paigaldatav ja teisaldatav haakekonks koos "peidetava" pistikupesaga ja tagumiste istmete seljatugede kaitsekatted salongis raskemate esemete veoks allalastud tagaistmete korral. Samuti on praktiline lisa tagaluugist väljaulatuv kaitsematt, mida on hea kasutada raskete esemete laadimisel või siis istumiseks näiteks riiete vahetamsie ajal nii, et ennast mitte poriseks või tolmuseks teha. Eesti Messide ja Eesti Konverentside korporatiivne taustavärv on hall ja sellist värvi auto on valikus ka olemas.

Subaru hinnangul valib Outbacki inimene, kes väärtustab vabadust ja lihtsust minna kuhu iganes ja millal iganes soovib. Kõige muu kõrval peab sellise vabaduse tagama ka nende sõiduvahend. Outbacki puhul hindavad omanikud ka auto võimekaid ja meie kliimas aastaringselt pädevaid sõiduomadusi, reaalselt toimivat nelikvedu, mõistlikke ülalpidamiskulusid ning kõrget järelturuväärtust

Loe ja vaata lisaks: www.subaru.ee 

MIKS SUBARU OUTBACK AUTOSPIRITIST?

Autospirit on suurim Subaru keskus Eestis ning alates aastast 2008 on Autospirit tegutsenud aadressil Ehitajate tee 122 eesmärgiga pakkuda kõrgetasemelist teenindust nii automüügis kui järelteeninduses. Meie eesmärgiks on alati leida lahendused klientide soovidele ja vajadustele ning loodame, et tänu professionaalsele tegutsemisele on kliendid rahul meie poolt pakutavaga ning jäävad meie klientideks pikkadeks aastateks. Et saavutada mainitud kõrgeid eesmärke peame ülioluliseks koondada ettevõttesse head spetsialistid ja teenindajad.

Loe ja vaata lisaks: www.autospirit.ee 

PILDIGALERII (KLIKKA PILDIL)

 IMG_1776 copy.JPG