WEBEXPOLIVE


WEBEXPOLIVE on kaasaegne messiformaat

WEBEXPOLIVE messid korraldatakse eksponentidele ja külastajatele väiksema kuluga efektiivsema tulemuse saavutamiseks. Selleks toimuvad messid nii virtuaalsel kui füüsilisel kujul. Sünergia saavutatakse veebi- ja sündmusturundustegevuse vajalikus tasakaalus kombineerimisel, lähtudes toote või teenuse olemusest.

Sõltuvalt messi temaatikast ja sihtrühmast, võib füüsilisel kujul toimuv mess olla vormilt ka näitus, festival, pop-up mess, laat või muud liiki turundussündmus, mis toimub nii eksponentidele kui külastajatele mugavas asukohas.

Eksponendile

Võrreldes traditsiooniliste messidega aitab WEBEXPOLIVE formaat saavutada tulemust väiksema rahalise ja muu ressursikuluga. Sõltuvalt tutvustatava toote/teenuse olemusest, ei pea eksponent vajaliku kontakti saavutamiseks alati füüsilist messiboksi rajama.

Külastajale

Võrreldes traditsiooniliste messidega aitab WEBEXPOLIVE formaat vähendada koostöö või kasuliku infoni jõudmise rahalist ja muud ressursikulu. Sõltuvalt tutvustavate toodete/teenuste olemusest, ei pea külastaja info saamiseks või messipakkumise tarbimiseks alati füüsiliselt messile saabuma.


www.webexpolive.com

WEBEXPOLIVE messiformaadil põhinevad messid:

www.eestimessid.ee