Eesti Automess - Sõidame!


EESTI AUtomess - sõidame! 2022 / TALLINNA KOBARMESS ON TOIMUNUD!

SUUR PILDIGALERII - KLIKKA SIIN VÕI PILDIL: 

Outdoor_reklaam.jpg


Tere tulemast Eesti Automessile - Sõidame!

Üleriigilise automessi missiooniks on anda auto- ja liiklusvaldkonna huvilistele uut ja vajalikku infot ning suurendada liikluses osalevate inimeste teadmisi turvaliseks eluks. Samuti annab mess nii Eesti elanikele kui meie külalistele ülevaate Eesti autovaldkonna hetkeseisust ja arengutest. Selleks kutsume igal kevadel maikuu teisel nädalavahetusel Tallinna Lauluväljakule kokku kõik, kes Eesti autovaldkonnas vähegi tegijad on ja arengutes kaasa rääkida soovivad. Oodatud on nii autode kui muude sõidukite ja lisavarustuse müüjad ja maaletoojad, liiklusvaldkonnaga seonduvad organisatsioonid ja arvamusliidrid.

Eesti Automess pakub uut infot, tegevust ja teadmisi. Toimuvad esitlused ja palju muud põnevat. Automessi alas ja Tallinna kobarmessi laval toimuv programm on mitmekesine ja messilik. Pühapäev on kogu messialas ja kobarmessi laval suur emadepäev "Kallile emale!"

Tallinna kobarmess = uus sünergia!*

Eesti Automess - Sõidame! on koguperesündmus, mis toimub Tallinna kobarmessi olulise osana, mille korraldamise eesmärgiks on liita sobilikud teemamessid üheks suureks messisündmuseks. Kobarmessi eksponendid saavad korraga rohkem potentsiaalseid kliente ja messi külastaja saab ühe külastusega osa mitmest erinevast teemamessist ja pakutavast meelelahutusest - win-win! Tallinna Lauluväljaku 150 000m2 suurusel messialal toimuvad samaaegselt nii sise- kui välipindadel Eesti Automess - Sõidame!, Eesti Toidumess - Sööma!Eesti Tervisemess - Liikuma!, Eesti Peomess - Peole! ja Eesti Aiandusmess - Aeda!. Kokku osaleb suurel Tallinna kobarmessil sadu eksponente ja kahel päeval kümneid tuhandeid külastajaid. Sissepääs on kõigile tasuta!

Riigi suurima kobarmessi osana on Eesti Automess - Sõidame! huviväärsus nii meile kui ka väliskülalistele.

Kohtumiseni Tallinna Lauluväljakul!

Margus Murakas
Eesti Automess - Sõidame! patroon
automess@eestimessid.ee 

*Vikipeedia: Sünergia on majanduses ühistöös avalduv nähtus, kui koostegutsemisel saavutatakse paremaid tulemusi kui üksteisest eraldi tegutsemisel, nn "2+2=5" ilming. 

 


soidame_lead.png