Eesti Automess - Sõidame!

 


Tere tulemast 6.-8.5.2022 TALLINNA LAULUVÄLJAKULE!

HEAD EKSPONENDID JA KÜLASTAJAD - SAAME JÄLLE KOKKU!

Eesti Automess - Sõidame! / Tallinna kobarmess 2022 toimub Tallinna Lauluväljakul: 
Reedel 6. mail kell 11.00-18.00
Laupäeval 7. mail kell 11.00-18.00
Pühapäeval 8. mail kell 11.00-16.00
Sissepääs on tasuta!


Tere tulemast Eesti Automessile - Sõidame!

Automessi missiooniks on anda auto- ja liiklusvaldkonna huvilistele uut ja vajalikku infot ning suurendada liikluses osalevate inimeste teadmisi turvaliseks eluks. Samuti annab mess nii Eesti elanikele kui meie külalistele ülevaate Eesti autovaldkonna hetkeseisust ja arengutest. Selleks kutsume igal kevadel Tallinna Lauluväljakule kokku kõik, kes Eesti autovaldkonnas vähegi tegijad on ja arengutes kaasa rääkida soovivad. Oodatud on nii autode kui muude sõidukite ja lisavarustuse müüjad ja maaletoojad, liiklusvaldkonnaga seonduvad organisatsioonid ja arvamusliidrid.

Eesti Automess pakub uut infot, tegevust ja teadmisi. Toimuvad esitlused, võistlused ja rahvakoolitused ning palju muud põnevat. Messi kultuuriprogramm on mitmekesine ja messilik, mille tulemusena näeme põnevaid esinejaid erinevatest žanritest, keda saab üritustele esinema kutsuda. Pühapäeval toimub Toiduliidu laval suur heategevuslik emadepäeva kontsert - Kallile emale!

Tallinna kobarmess = uus sünergia!*

Eesti Automess - Sõidame! on koguperesündmus, mis toimub Tallinna kobarmessi olulise osana, mille korraldamise eesmärgiks on liita sobilikud teemamessid üheks suureks messisündmuseks. Kobarmessi eksponendid saavad korraga rohkem potentsiaalseid kliente ja messi külastaja saab ühe külastusega osa mitmest erinevast teemamessist ja pakutavast meelelahutusest - win-win! Tallinna Lauluväljaku 150 000m2 suurusel messialal toimuvad samaaegselt nii sise- kui välipindadel Eesti Automess - Sõidame!, Eesti Toidumess - Sööma!Eesti Tervisemess - Liikuma!, Eesti Aiandusmess - Aeda! ja Eesti Peomess - Peole!Eesti Toidumess - Sööma! messialas asub ka Eesti Grillimess - Grillima! teema-ala. Kokku osaleb suurel Tallinna kobarmessil kuni 700 eksponenti ja kolmel päeval kuni 100 000 külastajat. Sissepääs on kõigile tasuta!

Riigi suurima kobarmessi osana on Eesti Automess - Sõidame! huviväärsus nii meile kui ka väliskülalistele.

Kohtumiseni Tallinna Lauluväljakul!

Eesti Automess - Sõidame! patroon on Margus Murakas
 

*Vikipeedia: Sünergia on majanduses ühistöös avalduv nähtus, kui koostegutsemisel saavutatakse paremaid tulemusi kui üksteisest eraldi tegutsemisel, nn "2+2=5" ilming. 


soidame_lead.png