Eesti Tervisemess - Liikuma!

 


TERE TULEMAST 6.-8.5.2022 TALLINNA LAULUVÄLJAKULE!

HEAD EKSPONENDID JA KÜLASTAJAD - SAAME JÄLLE KOKKU!

Eesti Tervisemess - Liikuma! / Tallinna kobarmess 2022 toimub Tallinna Lauluväljakul: 
Reedel 6. mail kell 11.00-18.00
Laupäeval 7. mail kell 11.00-18.00
Pühapäeval 8. mail kell 11.00-16.00
Sissepääs on tasuta!


Tere tulemast Eesti Tervisemessile - Liikuma!

Tervisemessi missiooniks on anda ülevaade Eesti tervisevaldkonna võimalustest, toodetest ja teenustest ning väärtusahelas tegutsevatest organisatsioonidest ja ettevõtjatest. Messil osalejateks on tervisevaldkonnas tegutsevad ettevõtted, organisatsioonid, ametid ja omavalitsused. Selleks kutsume maikuu teisel nädalavahetusel Tallinna Lauluväljakule kokku kõik, kes Eesti tervisevaldkonna arengus kaasa rääkida soovivad. Oodatud on igaüks, kes peab oluliseks oma tegevust, tooteid ja teenuseid tutvustada. Tervisemessi platsimess pakub uusi teadmisi tervise füüsilisest, vaimsest kui ka sotsiaalsest heaolust. Mess hõlmab endas uusi teadmisi sportimisvõimalustest ning tervisevaldkonna tooteid ja teenuseid. Tervisemess on koguperesündmus, külastama on oodatud igaüks!

Messi kultuuriprogramm on mitmekesine ja messilik, mille tulemusena näeme põnevaid esinejaid erinevatest žanritest, keda saab üritustele esinema kutsuda. Pühapäeval toimub Toiduliidu laval eriüritusena suur heategevuslik emadepäeva kontsert - Kallile emale!

Tallinna kobarmess = uus sünergia!*

Eesti Tervisemess - Liikuma! on koguperesündmus, mis toimub Tallinna kobarmessi olulise osana, mille korraldamise eesmärgiks on liita sobilikud teemamessid üheks suureks messisündmuseks. Kobarmessi eksponendid saavad korraga rohkem potentsiaalseid kliente ja messi külastaja saab ühe külastusega osa mitmest erinevast teemamessist ja pakutavast meelelahutusest - win-win! Tallinna Lauluväljaku 150 000m2 suurusel messialal toimuvad samaaegselt nii sise- kui välipindadel Eesti Tervisemess - Liikuma!, Eesti Toidumess - Sööma!Eesti Automess - Sõidame!, Eesti Aiandusmess - Aeda! ja Eesti Peomess - Peole!. Eesti Toidumess - Sööma! messialas asub ka Eesti Grillimess - Grillima! teema-ala. Kokku osaleb suurel Tallinna kobarmessil kuni 700 eksponenti ja kolmel päeval kuni 100 000 külastajat. Sissepääs on kõigile tasuta!

Riigi suurima kobarmessi osana on Eesti Tervisemess - Liikuma! huviväärsus nii meile kui ka väliskülalistele. See on suurepärane võimalus näidata maailmale kõike head ja paremat, mida Eestis tervisevaldkonnas teha osatakse.

Kohtumiseni Tallinna Lauluväljakul!

Eesti Tervisemess - Liikuma! patroon on Ott Kiivikas
 

*Vikipeedia: Sünergia on majanduses ühistöös avalduv nähtus, kui koostegutsemisel saavutatakse paremaid tulemusi kui üksteisest eraldi tegutsemisel, nn "2+2=5" ilming. 


tervisemess_lead.png