Eesti Tervisemess - Liikuma!


TERE TULEMAST 7.-8.5.2022 TALLINNA LAULUVÄLJAKULE!

HEAD EKSPONENDID JA KÜLASTAJAD - SAAME JÄLLE KOKKU!

Eesti Tervisemess - Liikuma! / Tallinna kobarmess 2022 toimub Tallinna Lauluväljakul: 
Laupäeval 7. mail kell 11.00-18.00
Pühapäeval 8. mail kell 11.00-18.00
Sissepääs on tasuta!


Tere tulemast Eesti Tervisemessile - Liikuma!

Üleriigilise tervisemessi missiooniks on anda ülevaade Eesti tervisevaldkonna võimalustest, toodetest ja teenustest ning väärtusahelas tegutsevatest organisatsioonidest ja ettevõtjatest. Messil osalejateks on tervisevaldkonnas tegutsevad ettevõtted, organisatsioonid, ametid ja omavalitsused. Selleks kutsume maikuu teisel nädalavahetusel Tallinna Lauluväljakule kokku kõik, kes Eesti tervisevaldkonna arengus kaasa rääkida soovivad. Oodatud on igaüks, kes peab oluliseks oma tegevust, tooteid ja teenuseid tutvustada. Tervisemessi platsimess pakub uusi teadmisi tervise füüsilisest, vaimsest kui ka sotsiaalsest heaolust. Mess tutvustab sportimisvõimalusi ning tervisevaldkonna tooteid ja teenuseid. Tervisemess on koguperesündmus, külastama on oodatud igaüks!

Tervisemessi alas ja Tallinna kobarmessi laval toimuv programm on mitmekesine ja messilik. Pühapäev on kogu messialas ja kobarmessi laval suur emadepäev "Kallile emale!"

Tallinna kobarmess = uus sünergia!*

Eesti Tervisemess - Liikuma! on koguperesündmus, mis toimub Tallinna kobarmessi olulise osana, mille korraldamise eesmärgiks on liita sobilikud teemamessid üheks suureks messisündmuseks. Kobarmessi eksponendid saavad korraga rohkem potentsiaalseid kliente ja messi külastaja saab ühe külastusega osa mitmest erinevast teemamessist ja pakutavast meelelahutusest - win-win! Tallinna Lauluväljaku 150 000m2 suurusel messialal toimuvad samaaegselt nii sise- kui välipindadel Eesti Tervisemess - Liikuma!, Eesti Toidumess - Sööma!Eesti Peomess - Peole!Eesti Aiandusmess - Aeda! ja Eesti Automess - Sõidame!. Kokku osaleb suurel Tallinna kobarmessil kuni sadu eksponente ja kahel päeval kümneid tuhandeid külastajaid. Sissepääs on kõigile tasuta!

Riigi suurima kobarmessi osana on Eesti Tervisemess - Liikuma! huviväärsus nii meile kui ka väliskülalistele.

Kohtumiseni Tallinna Lauluväljakul!

Ott Kiivikas
Eesti Tervisemess - Liikuma! patroon
 

*Vikipeedia: Sünergia on majanduses ühistöös avalduv nähtus, kui koostegutsemisel saavutatakse paremaid tulemusi kui üksteisest eraldi tegutsemisel, nn "2+2=5" ilming. 

UUS_2022_Kobarmessi_teemalehe-päis_800x359_1_.jpg


tervisemess_lead.png