Eesti Aiandusmess - Aeda!


Tere tulemast 6.-8.5.2022 tallinna lauluväljakule!

HEAD EKSPONENDID JA KÜLASTAJAD - SAAME JÄLLE KOKKU!

Eesti Aiandusmess - Aeda! / Tallinna kobarmess 2022 toimub Tallinna Lauluväljakul:
Reedel 6. mail kell 11.00-18.00
Laupäeval 7. mail kell 11.00-18.00
Pühapäeval 8. mail kell 11.00-16.00
Sissepääs on tasuta!


tere tulemast eesti AIANDUSMESSILE - AEDA!

Üleriigilise aiandusmessi missiooniks on anda nii korteritest, ridaelamutest kui eramutest saabuvatele aiandushuvilistest külastajatele uut infot, tutvustada valdkonna tooteid ja teenuseid ning arendada isetegemise oskuseid. Selleks kutsume igal kevadel maikuu teisel nädalavahetusel Tallinna Lauluväljakule kokku kõik, kes Eesti aiandusvaldkonnas vähegi tegijad: taimekasvatajad, jae- ja hulgikaupmehed, aiandusvaldkonnaga seonduvad organisatsioonid ja arvamusliidrid.

Eesti Aiandusmess pakub infot, tegevust ja teadmisi! Toimuvad esitlused, võistlused ja rahvakoolitused ning palju muud põnevat. Nii nagu Eesti rahvale kohane, nauditakse messimelu lisaks heale seltskonnale ka mõnusa muusika saatel. Aiandusmessi lavaprogramm on mitmekesine, siin saavad huvilised uusi teadmisi ja ka ise tegevustes kaasa lüüa. Pühapäeval toimub Toiduliidu laval eriüritusena suur heategevuslik emadepäeva kontsert - Kallile emale!

Tallinna kobarmess = uus sünergia!*

Eesti Aiandusmess - Aeda! on koguperesündmus, mis toimub Tallinna kobarmessi olulise osana, mille korraldamise eesmärgiks on liita sobilikud teemamessid üheks suureks messisündmuseks. Kobarmessi eksponendid saavad korraga rohkem potentsiaalseid kliente ja messi külastaja saab ühe külastusega osa mitmest erinevast teemamessist ja pakutavast meelelahutusest - win-win! Tallinna Lauluväljaku 150 000m2 suurusel messialal toimuvad samaaegselt nii sise- kui välipindadel Eesti Aiandusmess - Aeda!, Eesti Toidumess - Sööma!Eesti Automess - Sõidame!, Eesti Tervisemess - Liikuma! ja Eesti Peomess - Peole!. Eesti Toidumess - Sööma! messialas asub ka Eesti Grillimess - Grillima! teema-ala. Kokku osaleb suurel Tallinna kobarmessil kuni 700 eksponenti ja kolmel päeval kuni 100 000 külastajat. Sissepääs on kõigile tasuta!

Riigi suurima kobarmessi osana on Eesti Aiandusmess - Aeda! huviväärsus nii meile kui ka väliskülalistele. See on suurepärane võimalus näidata maailmale mida Eestis aiandusvaldkonnas pakutakse ja teha osatakse.

Kohtumiseni Tallinna Lauluväljakul!

Eesti Aiandusmess - Aeda! patroon on Ingrid Sembach-Hõbemägi
 

*Vikipeedia: Sünergia on majanduses ühistöös avalduv nähtus, kui koostegutsemisel saavutatakse paremaid tulemusi kui üksteisest eraldi tegutsemisel, nn "2+2=5" ilming. 


800x210 aeda veebi