Eesti Peomess - Peole!


Tere tulemast 6.-8.5.2022 tallinna lauluväljakule!

Eesti Peomess - Peole! / Tallinna kobarmess 2022 toimub Tallinna Lauluväljakul:
Reedel 6. mail kell 11.00-18.00
Laupäeval 7. mail kell 11.00-18.00
Pühapäeval 8. mail kell 11.00-16.00
Sissepääs on tasuta!


tere tulemast eesti PEOMESSILE - PEOLE!

Üleriigilise peomessi missiooniks on anda uut ja kasulikku infot ja teadmisi kõigile, kes tööalaselt või eraviisiliselt puutuvad kokku erinevat liiki ürituste korraldamisega. Tutvustame ürituste korraldamise valdkonna tooteid ja teenuseid ning arendame kasulikke teadmisi. Selleks kutsume igal kevadel maikuu teisel nädalavahetusel Tallinna Lauluväljakule kokku kõik, kes selles valdkonnas vähegi tegijad: toodete ja teenuste pakkujad, valdkonnaga seonduvad organisatsioonid ja arvamusliidrid.

Eesti Peomess pakub infot ja teadmisi! Toimuvad esitlused, võistlused ja koolitused ning palju muud põnevat. Nii nagu Eesti rahvale kohane, nauditakse messimelu lisaks heale seltskonnale ka mõnusa muusika saatel. Peomessi (lava)programm on mitmekesine. Pühapäeval toimub Toiduliidu laval eriüritusena suur heategevuslik emadepäeva kontsert - Kallile emale!

Tallinna kobarmess = uus sünergia!*

Eesti Peomess - Peole! toimub Tallinna kobarmessi olulise osana, mille korraldamise eesmärgiks on liita sobilikud teemamessid üheks suureks messisündmuseks. Kobarmessi eksponendid saavad korraga rohkem potentsiaalseid kliente ja messi külastaja saab ühe külastusega osa mitmest erinevast teemamessist ja pakutavast meelelahutusest - win-win! Tallinna Lauluväljaku 150 000m2 suurusel messialal toimuvad samaaegselt nii sise- kui välipindadel Eesti Peomess - Peole!, Eesti Toidumess - Sööma!Eesti Automess - Sõidame!, Eesti Tervisemess - Liikuma! ja Eesti Aiandusmess - Aeda!. Eesti Toidumess - Sööma! messialas asub ka Eesti Grillimess - Grillima! teema-ala. Kokku osaleb suurel Tallinna kobarmessil kuni 700 eksponenti ja kahel päeval kuni 100 000 külastajat. Sissepääs on kõigile tasuta!

Riigi suurima kobarmessi osana on Eesti Peomess - Peole! huviväärsus nii meile kui ka väliskülalistele. See on suurepärane võimalus näidata maailmale mida Eestis pakutakse ja teha osatakse.

Kohtumiseni Tallinna Lauluväljakul!

Egerta Mändmets ja Gerli Taniloo-Sunduk
Eesti Peomess - Peole! korraldajad

www.peomess.ee, www.kobarmess.ee 

*Vikipeedia: Sünergia on majanduses ühistöös avalduv nähtus, kui koostegutsemisel saavutatakse paremaid tulemusi kui üksteisest eraldi tegutsemisel, nn "2+2=5" ilming. 


800x210_peole_veebi_.jpg